2020 © Visos teisės saugomos.

MOLĖTŲ "VYTURĖLIO"
VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS

SVARBI INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

Vadovaujantis Lietuvos Respublikoje paskelbta ekstremalia situacija dėl viruso COVID -19 (koronaviruso), lopšelio-darželio bendruomenės nariai (vaikai, tėvai, darbuotojai), grįžę iš šalių, kur nustatytas koronaviruso protrūkis (Kinija, Šiaurės Italija (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionai), Honkongas, Iranas, Japonija, Pietų Korėja, Singapūras), arba turėję tiesioginį kontaktą su sergančiu koronavirusu asmeniu, privalo 14 dienų likti namuose, o apie tai  pranešti  ugdymo įstaigos administracijai arba grupių mokytojams. Jei turite bent vieną iš ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomų (karščiavimas, kosulys, dusulys, apsunkintas kvėpavimas), taip pat neturėtumėte lankytis įstaigoje.
Tad būkime supratingi, pakantūs ir tolerantiški.
Apie tai patikima informacija yra skelbiama Sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapį: http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas
Kiekvieną dieną informacija atnaujinama Užkrečiamų ligų ir AIDS centro yra čia: http://www.ulac.lt/ 
ŠMSM puslapyje aktuali nuoroda: https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso


SVARBU !

Molėtų rajono savivaldybė siekdama užkirsti kelią plisti koronovirusui priėmė sprendimą stabdyti ugdymo procesą lopšelyje - darželyje nuo 2020 m. kovo 13 d. iki 2020 m. kovo 27 d. imtinai. Vaikai neturi lankyti įstaigos jau kovo 13 d.

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMAS KARANTINO METU

Nuo š. m. kovo 30 d. esame pasiruošę  ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą vykdyti nuotoliniu būdu.
Ikimokyklinių grupių mokytojai nuotolinį ugdymą organizuos dviejų grupių vaikams:

Smalsučių grupės mokytoja -  Smalsučiams ir  Boružiukams;
Žvirbliukų grupės mokytoja - Žvirbliukams ir Peliukams;
Žirniukų grupės mokytoja - Žirniukams ir Mažyliams.

Priešmokyklinių grupių mokytojai nuotolinį ugdymą organizuos tik savo grupės ugdytiniams.

Ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų tėveliams  elektroniniu būdu pateiksime užduotis, atitinkančias vaikų amžių (piešimas, karpymas, raidelių apvedimai, dainelių dainavimas, fizinis ugdymas ir kt.), žaidimų aprašymus, patarimus, kaip organizuoti vaikų ugdymą namuose. Atliktų užduočių nuotraukas tėvai gali įkelti į nurodytą el. paštą ar kitą programą, kad pedagogas matytų rezultatus. Tam tikras užduotis sutartu laiku visos grupės vaikams  organizuos, tėvelių galimybes atitinkančiomis priemonėmis:  Skype, Messenger, Viber, Google ar kitą platformą: sekti pasakas, pasakoti pažintinės istorijas ir kt. Logopedai ir specialieji pedagogai paslaugas teiks  individualiai, nuotoliniu būdu. Ikimokyklinio ugdymo mokytojams bei tėveliams rekomenduojame šiuo laikotarpiu ugdymo procesą organizuoti tariantis  tarpusavyje, atsižvelgiant į abipuses galimybes Tikimės glaudaus bendradarbiavimo, geranoriškumo ir sklandaus pasiruošimo nuotolinio ugdymo procesui.
Stebėkite informaciją apie karantino pratęsimo arba jo nutraukimo laiką interneto svetainėse www.sam.lrv.lt  www.vyturelismoletai.lt


MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMAS DĖL VAIKŲ PRIEŽIŪROS UŽTIKRINIMO


ATMINTINĖ DĖL VAIKŲ PRIEŽIŪROS