2020 © Visos teisės saugomos.

MOLĖTŲ "VYTURĖLIO"
VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS

SVARBI INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

Vadovaujantis Lietuvos Respublikoje paskelbta ekstremalia situacija dėl viruso COVID -19 (koronaviruso), lopšelio-darželio bendruomenės nariai (vaikai, tėvai, darbuotojai), grįžę iš šalių, kur nustatytas koronaviruso protrūkis (Kinija, Šiaurės Italija (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionai), Honkongas, Iranas, Japonija, Pietų Korėja, Singapūras), arba turėję tiesioginį kontaktą su sergančiu koronavirusu asmeniu, privalo 14 dienų likti namuose, o apie tai  pranešti  ugdymo įstaigos administracijai arba grupių mokytojams. Jei turite bent vieną iš ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomų (karščiavimas, kosulys, dusulys, apsunkintas kvėpavimas), taip pat neturėtumėte lankytis įstaigoje.
Tad būkime supratingi, pakantūs ir tolerantiški.
Apie tai patikima informacija yra skelbiama Sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapį: http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas
Kiekvieną dieną informacija atnaujinama Užkrečiamų ligų ir AIDS centro yra čia: http://www.ulac.lt/ 
ŠMSM puslapyje aktuali nuoroda: https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso


SVARBU !

Molėtų rajono savivaldybė siekdama užkirsti kelią plisti koronovirusui priėmė sprendimą stabdyti ugdymo procesą lopšelyje - darželyje nuo 2020 m. kovo 13 d. iki 2020 m. kovo 27 d. imtinai. Vaikai neturi lankyti įstaigos jau kovo 13 d.

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMAS KARANTINO METU

Nuo š. m. kovo 30 d. esame pasiruošę  ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą vykdyti nuotoliniu būdu.
Ikimokyklinių grupių mokytojai nuotolinį ugdymą organizuos dviejų grupių vaikams:

Smalsučių grupės mokytoja -  Smalsučiams ir  Boružiukams;
Žvirbliukų grupės mokytoja - Žvirbliukams ir Peliukams;
Žirniukų grupės mokytoja - Žirniukams ir Mažyliams.

Priešmokyklinių grupių mokytojai nuotolinį ugdymą organizuos tik savo grupės ugdytiniams.

Ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų tėveliams  elektroniniu būdu pateiksime užduotis, atitinkančias vaikų amžių (piešimas, karpymas, raidelių apvedimai, dainelių dainavimas, fizinis ugdymas ir kt.), žaidimų aprašymus, patarimus, kaip organizuoti vaikų ugdymą namuose. Atliktų užduočių nuotraukas tėvai gali įkelti į nurodytą el. paštą ar kitą programą, kad pedagogas matytų rezultatus. Tam tikras užduotis sutartu laiku visos grupės vaikams  organizuos, tėvelių galimybes atitinkančiomis priemonėmis:  Skype, Messenger, Viber, Google ar kitą platformą: sekti pasakas, pasakoti pažintinės istorijas ir kt. Logopedai ir specialieji pedagogai paslaugas teiks  individualiai, nuotoliniu būdu. Ikimokyklinio ugdymo mokytojams bei tėveliams rekomenduojame šiuo laikotarpiu ugdymo procesą organizuoti tariantis  tarpusavyje, atsižvelgiant į abipuses galimybes Tikimės glaudaus bendradarbiavimo, geranoriškumo ir sklandaus pasiruošimo nuotolinio ugdymo procesui.
Stebėkite informaciją apie karantino pratęsimo arba jo nutraukimo laiką interneto svetainėse www.sam.lrv.lt  www.vyturelismoletai.lt


MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMAS DĖL VAIKŲ PRIEŽIŪROS UŽTIKRINIMO


ATMINTINĖ DĖL VAIKŲ PRIEŽIŪROSŠalyje sušvelninus karantiną nuo 2020 m. gegužės 18 d. mes atnaujiname savo veiklą.
Darželis dirbs nuo 7.00 iki 17.30 val. laikantis visų saugumo sąlygų.
Būdinti grupė nedirbs, nebus organizuojamos veiklos pietų miego nemieganties vaikams.
Logopedo ir specialiojo pedagogo pagalba bus teikiama nuotoliniu būdu.
Nerekomenduojama lankyti darželio vaikams, sergantiems lėtinėmis ligomis ir vaikams, kurie gyvena su rizikos grupei priklausančiais asmenimis, taip pat turintiems peršalimo ligoms būdingų simptomų.
• Karantino metu atlydinčių ir pasitinkančių vaikus tėveliai, su darželio personalu bendraus išlaikydami
fizinį atstumą.
• Asmenims atlydėjusiems vaikus į darželį PRIVALOMA dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ??
• Vaikus teritorijoje pasitiks darbuotojai ( pagal galimybes) arba tėveliai palydės iki durų. Vaikui įėjus į patalpą, tėveliai paliks įstaigos teritoriją.
• KASDIEN bus matuojama ir registruojama vaiko ir darbuotojų kūno temperatūra.
• Vaikai, kuriems pasireikš karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), ar kurie turės ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų, ūmių žarnyno infekcijų, užkrečiamųjų ligų požymių (sloga, kosulys pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas, bėrimas ir pan). Į grupes NEBUS PRIIMAMI! ??


LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO - VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS VALSTYBĖS OPERACIJŲ VADOVO SPRENDIMAS DĖL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ

Nors šiuo metu yra karantinas, tačiau tikimės, kad jis pasibaigs ir visi vaikai galės keliauti į darželį.

Todėl primename būsimų (naujokų) darželinukų tėveliams, kad nuo gegužės 4 d. iki gegužės 29 d. yra prašymų patvirtinimo laikotarpis ir kviečiame patikslinti, ar tikrai šiais metais planuojate išleisti savo vaikučius į darželį.

Prašymus patvirtinti galite:
tel. - 8 616 44581;
el. paštu - direktore@vyturelismoletai.lt
2020 m. gegužės mėn.

Molėtų "Vyturėlio" vaikų lopšelis - darželis skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigoms užimti Suginčių skyriuje

Skaityti plačiau
2020 m. birželio mėn.
Informacija apie vaikų profilaktinį sveikatos patikrinimą


Norime informuoti, kad vaikų sveikatos pažymų galiojimo laikas po karantino pabaigos galios dar 3 mėnesius. Per tą laiką privalėsite patikrinti vaiko sveikatą sveikatos priežiūros įstaigoje. Sveikatos pažymos popierinio varianto nebereiks pristatyti į įstaigą. Visuomenės sveikatos specialistui jau yra suteikta prieiga prie Vaikų sveikatos stebėsenos informacinės sistemos.