2021 © Visos teisės saugomos.

MOLĖTŲ "VYTURĖLIO"
VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS


Vadovaujantis Lietuvos Respublikoje paskelbta ekstremalia situacija dėl viruso COVID -19 (koronaviruso), lopšelio-darželio bendruomenės nariai (vaikai, tėvai, darbuotojai), grįžę iš šalių, kur nustatytas koronaviruso protrūkis (Kinija, Šiaurės Italija (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionai), Honkongas, Iranas, Japonija, Pietų Korėja, Singapūras), arba turėję tiesioginį kontaktą su sergančiu koronavirusu asmeniu, privalo 14 dienų likti namuose, o apie tai  pranešti  ugdymo įstaigos administracijai arba grupių mokytojams. Jei turite bent vieną iš ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomų (karščiavimas, kosulys, dusulys, apsunkintas kvėpavimas), taip pat neturėtumėte lankytis įstaigoje.
Tad būkime supratingi, pakantūs ir tolerantiški.
Apie tai patikima informacija yra skelbiama Sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapį: http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas
Kiekvieną dieną informacija atnaujinama Užkrečiamų ligų ir AIDS centro yra čia: http://www.ulac.lt/ 
ŠMSM puslapyje aktuali nuoroda: https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso


SVARBU !

Molėtų rajono savivaldybė siekdama užkirsti kelią plisti koronovirusui priėmė sprendimą stabdyti ugdymo procesą lopšelyje - darželyje nuo 2020 m. kovo 13 d. iki 2020 m. kovo 27 d. imtinai. Vaikai neturi lankyti įstaigos jau kovo 13 d.

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMAS KARANTINO METU

Nuo š. m. kovo 30 d. esame pasiruošę  ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą vykdyti nuotoliniu būdu.
Ikimokyklinių grupių mokytojai nuotolinį ugdymą organizuos dviejų grupių vaikams:

Smalsučių grupės mokytoja -  Smalsučiams ir  Boružiukams;
Žvirbliukų grupės mokytoja - Žvirbliukams ir Peliukams;
Žirniukų grupės mokytoja - Žirniukams ir Mažyliams.

Priešmokyklinių grupių mokytojai nuotolinį ugdymą organizuos tik savo grupės ugdytiniams.

Ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų tėveliams  elektroniniu būdu pateiksime užduotis, atitinkančias vaikų amžių (piešimas, karpymas, raidelių apvedimai, dainelių dainavimas, fizinis ugdymas ir kt.), žaidimų aprašymus, patarimus, kaip organizuoti vaikų ugdymą namuose. Atliktų užduočių nuotraukas tėvai gali įkelti į nurodytą el. paštą ar kitą programą, kad pedagogas matytų rezultatus. Tam tikras užduotis sutartu laiku visos grupės vaikams  organizuos, tėvelių galimybes atitinkančiomis priemonėmis:  Skype, Messenger, Viber, Google ar kitą platformą: sekti pasakas, pasakoti pažintinės istorijas ir kt. Logopedai ir specialieji pedagogai paslaugas teiks  individualiai, nuotoliniu būdu. Ikimokyklinio ugdymo mokytojams bei tėveliams rekomenduojame šiuo laikotarpiu ugdymo procesą organizuoti tariantis  tarpusavyje, atsižvelgiant į abipuses galimybes Tikimės glaudaus bendradarbiavimo, geranoriškumo ir sklandaus pasiruošimo nuotolinio ugdymo procesui.
Stebėkite informaciją apie karantino pratęsimo arba jo nutraukimo laiką interneto svetainėse www.sam.lrv.lt  www.vyturelismoletai.lt


MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMAS DĖL VAIKŲ PRIEŽIŪROS UŽTIKRINIMO


ATMINTINĖ DĖL VAIKŲ PRIEŽIŪROS


Nors šiuo metu yra karantinas, tačiau tikimės, kad jis pasibaigs ir visi vaikai galės keliauti į darželį.

Todėl primename būsimų (naujokų) darželinukų tėveliams, kad nuo gegužės 4 d. iki gegužės 29 d. yra prašymų patvirtinimo laikotarpis ir kviečiame patikslinti, ar tikrai šiais metais planuojate išleisti savo vaikučius į darželį.

Prašymus patvirtinti galite:
tel. - 8 616 44581;
el. paštu - direktore@vyturelismoletai.lt
Informacija apie vaikų profilaktinį sveikatos patikrinimą

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pratęsė mokinių, kurie mokslus tęs toje pačioje ugdymo ar mokymo įstaigoje ir, kurių sveikata nuo paskutinio patikrinimo nepasikeitė taip, kad reikėtų keisti jų fizinio ugdymo grupę, arba neatsirado naujų bendrų arba specialių rekomendacijų, kurių turi būti laikomasi jiems dalyvaujant ugdymo veikloje, sveikatos pažymėjimų galiojimo laiką – jie galios iki metų pabaigos.

Dėmesio!
Covid-19 ekstremalios situacijos metu
Molėtų "Vyturėlio" vaikų l/d  lankytojai priimami  tik telefonu suderinę su specialistu priėmimo laiką ir dėvintys apsaugines kaukes.
Nosį ir burną dengiančių veido kaukių, respiratorių ar kitų priemonių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl sveikatos būklės jų dėvėti negali ar dėvėjimas gali pakenkti sveikatai
Rekomenduojama dezinfekuoti rankas ir laikytis saugaus (2 m) atstumo.
Priėmimo laikas derinamas šiais telefonais:

Tel. 8383-51535
Tel. 8383-51680


Rugsėjo 1 d. dieną mūsų darželyje, dėl visų saugumo, nevyks joks bendras renginys, ar tėvelių susibūrimai grupėse. Bus įprasta diena, kurios metu grupėse mokytojai organizuos  vaikų sutiktuves po vasaros. 
Dėl Covid-19  trumpinama mažylių adaptacija, tėveliams  rekomenduojama ateiti tuo laiku, kai vaikai būna lauke,  aikštelėje.  Esant ypatingiems atvejams, grupėje,  kartu su vaiku gali būti, ne daugiau, kaip 1-2 tėveliai, laikantis  visų saugumo reikalavimų.  Kol tęsis tokia situacija, darželyje neveiks budinti grupė ir nemiegančių vaikų grupė.
Esant geriems  orams  vaikus sutinkame  lauke. Kitu atveju -  prie lauko įėjimo.  Atlydintys vaikus asmenys, privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).
Ugdymas darželyje   organizuojamas maksimaliai laikantis grupių izoliacijos principų: vaikai nuolatos dalyvauja tos pačios grupės veiklose, skirtingų grupių aikštelėse žaidžia skirtingų grupių vaikai, ribojamas grupių darbuotojų kontaktas, vaikai maitinami grupių patalpose. Atsakingai laikomasi visų asmens ir patalpų higienos reikalavimų: patalpos reguliariai vėdinamos, valomos, dezinfekuojamos.
Tikimės visų supratingumo ir geranoriškumo ?INFEKCIJŲ PLITIMĄ RIBOJANTIS REŽIMAS DARŽELYJE

Molėtų  "Vyturėlio" vaikų lopšelyje - darželyje  nustatytas Covid-19 atvejis,  todėl vadovaujantis Molėtų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu nuo lapkričio 30 d. iki gruodžio 13 d. įskaitytinai  darželyje  taikomas infekcijų plitimą ribojantis režimas ir ugdymo procesas toje grupėje organizuojamas nuotoliniu būdu.2020 m. gruodžio mėn.

INFEKCIJŲ PLITIMĄ RIBOJANTIS REŽIMAS DARŽELYJE

Molėtų  "Vyturėlio" vaikų lopšelyje - darželyje  nustatytas Covid-19 atvejis "Žvirbliukų" gr. ugdytiniui, todėl vadovaujantis Molėtų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu  gruodžio 22 - 23 dienomis (įskaitytinai)  darželyje  taikomas infekcijų plitimą ribojantis režimas -  ugdymo procesas "Žvirbliukų" grupėje organizuojamas nuotoliniu būdu.2021 m. sausio mėn.

Molėtų "Vyturėlio" vaikų lopšelis - darželis skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigoms užimti Naujasodžio skyriuje

Skaityti plačiau

2021 m. sausio mėn.

Molėtų "Vyturėlio" vaikų lopšelis - darželis skelbia atranką logopedo pareigoms užimti Giedraičių skyriuje

Skaityti plačiau